ČASTO KLADENÉ DOTAZY

1. Kde se studio nachází a jak se k Vám dostanu?

Free Mind Tattoo Studio je na adrese Výstavní 30, Brno. Je to budova Partners (asi 100 m od hlavní brány Výstaviště). Hned vedle vchodu do Partners je vchod do studia.

Nejbližší tramvajové zastávky jsou Mendlovo náměstí a Výstaviště - hlavní vstup. 

např. Cesta tramvají z Hlavního nádraží: Na 1. nástupišti nastupte na tramvaj č. 1 směr Pisárky. Mezi zastávkama Mendlovo náměstí a Výstaviště - hlavní vstup uvidíte budovu po pravé straně (ve směru jízdy).

2. Na jakých místech bolí tetování nejvíce?

Tetování nejvíc bolí na kloubech (prsty, loket, koleno, kotník). Mezi další hodně bolestivá místa patří: krk, podpaží, dlaň, hřbet ruky, loketní jamka, žebra, hrudní kost, klíční kost, vnitřní část stehna, vnitřní strana kolene, holeň, nárt.

3. Na jakých místech bolí tetování nejméně?

Mezi nejméně bolestivá místa patří: ucho, předloktí, paže, stehno, lýtko.

4. Můžu jít na tetování během těhotenství?

V průběhu těhotenství na tetování nesmíte! V případě infekce by mohl být plod ohrožen. I když jsem za celou dobu praxe neměla jediný případ infekce, v tomto případě nestojí za to, něco riskovat.

POZOR! Na tetování nesmíte ani v době kojení!

5. Tetuje Miriam ještě v Kyjově?

Ne, v Kyjově už netetuje.

6. Kolik tetování stojí?

Základní minimální sazba je 1000,- Kč. Cena tetování se odvíjí od velikosti, složitosti, barevnosti a umístění daného motivu.

7. Můžu si s sebou vzít doprovod?

Ano, můžete si s sebou vzít doprovod, ale ne prosím více než dva lidi. Ve studiu je sice místa dost, ale pracuje nás tam víc. Každý tatér má svého klienta + jeho doprovod a studio není nafukovací. Když si klient přivede celou partu kamarádů, tak už to pak není příjemné nikomu.

Jiná věc je, když je na tetování objednaná skupina kamarádů, to samozřejmě můžete přijít všichni spolu :D

8. Jak dlouho po tetování nesmím cvičit a chodit do bazénu?

Po tetování se nesmí chodit do bazénu minimálně týden bez ohledu na to jak je tetování velké. Tetované místo nesmí mokvat a hrozí riziko infekce ze znečištěné vody. 

Cvičit se pak nesmí taky aspoň týden, ale záleží jak je čerstvé tetování velké a kde je umístěné. Tetované místo (sval) se nesmí namáhat a dané místo se nesmí příliš potit. Takže je pak rozdíl v tom, když máte malé tetování na zápěstí nebo potetované celé stehno.

9. Bolí tetování? Používáte anestetické krémy?

Tetování samozřejmě bolí a každý danou bolest snáší jinak. Záleží ale i na umístění tetování. Někdo bez problému vydrží několikahodinové sezení a někdo nesnese ani malé tetování. Může se vám dělat špatně, což člověk samozřejmě neovlivní. Ale nebojte, na všechno jsme připraveni a ve všech případech víme, co dělat.

Ve studiu anestetika nepoužíváme. Pokud by někdo chtěl před sezením použít anestetický krém, dejte nám to prosím vědět předem. PŘED TETOVÁNÍM NEBERTE ŽÁDNÉ LÉKY TIŠÍCÍ BOLEST!

10. Dá se u vás platit kartou?

Nedá, přijímáme pouze hotovost.

Free Mind

NAVŠTIVTE NÁS

Výstavní 30, Brno 603 00

ZAVOLEJTE NÁM

+420 702 789 633

+420 774 440 585

NAPIŠTE NÁM

freemind.tattoostudio@gmail.com

Otevírací doba

Dle objednávek


Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!